Apple, 2019 yılına da damga vurmaya hazırlanıyor

Apple’in 2019 yılında tüketicilerin beğenisine sunmasını beklediğimiz ürünlerden bazılarına geçmeden önce Apple’in 2018 yılında % 33’lük bir değer kaybı yaşadığını da söyleyelim.

Bu değer kaybını 2019 yılında piyasaya süreceği ürünlerle telafi edebilecek mi göreceğiz.

Apple’in 2019 yılında piyasaya sürmesi beklenen ürünleri;

Mac Pro

Apple’in 2019 yılında piyasaya tanıtmasına kesin gözüyle bakılan ürünü Mac Pro, öncelikle modüler ve yükseltilebilir teknik özellikleriyle piyasaya girecek gibi görünüyor. Yüksek performans ve yüksek verim sunması beklenen Mac Pro, profeyonelleri cezbedebilir. Mac Pro’nun en büyük problemlerinden birisi olarak gösterilen depolama alanının da yükseltileceği bekleniyor.

Tahmini fiyat aralığı ne kadar olacak?

2500 dolar ile 2999 dolar arasında bir fiyata sahip olacağı bekleniyor.

iPad Mini

Apple’in 2018 yılında iPad Mini ailesinden herhangi bir ürünü tanıtmaması iPad Mini’nin 2019 yılında tanıtılacağı beklentilerini arttırdı. 8 inç boyutlarında olması beklenen iPad Mini’nin uygun fiyatlara satılacağı da beklentiler arasında.

Air Power

Piyasaya sürülmesi yılan hikayesine dönen Air Power’in nihayet 2019 yılının başlarında üretimine başlandığı yönünde bir haber geldi. Bir kablosuz sarj istasyonu olan Air Power’in 2019 yılının Mart ayında piyasaya tanıtılması bekleniyor. Air Power, 3 cihazı aynı anda sarj edebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Apple’in sarj isteyen, Apple Watch, AirPods gibi ürünleri de bu cihazla sarj edilebiliyor.

Tahmini fiyat aralığı ne kadar olacak?

50 dolar ile 79 dolar arasında bir fiyata piyasaya sürülmesi bekleniyor.

The new Apple AirPods are demonstrated during an event to announce new products on Wednesday, Sept. 7, 2016, in San Francisco. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez)

AirPods

Kulak üstü kulaklık modeliyle piyasaya sürülmesi beklenen kablosuz AirPods, uzun zamandır tüketicilerin beklediği bir ürün. 200-250 dolar civarında bir fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s